Přímo z továrny že pochází tato první fotka vyrobené PlayStation 5?

Hezký pokus. Nebo je reálná?

Továrny nedávno hlásaly, že se pomalu rozjíždí výroba PS5 a Bloomberg psal o záměru přichystat méně kusů než na start PS4, což Sony nepotvrdila, pouze že teprve bude zkoumat zájem na základě nahozených produktových stránek na obchody.

Během večera začal po internetu kolovat následující obrázek, který měl být údajně první fotkou skutečné PlayStation 5. Jít o opravdovou, byla by to vážně velká věc.

Spousta lidí proto začala plnit diskusní fóra výkřiky ohledně velikosti konzole a jejím přirovnáváním ke staré PS3. Což je voda na mlýn zejména pro ty, kteří mají na Sony pifku kvůli cenzuře všeho možného po úniku příběhu The Last of Us 2.

1

Když pomineme, že vše je určitě pod přísným NDA a něco takového by nejspíš nesmělo od řadových, špatně zacházených zaměstnanců v Číně standardně vzniknout (ani by na sobě asi neměly trička Sony), co vám na tom připadá divné?

Ano, pracovníci nemají žádné roušky, dnes patrně nesmysl, pokud tedy při vstupu do areálu neprobíhá povinný test pro všechny.

Další podezřelou věcí je tvar domnělé konzole, která má být dle oficiálních materiálů lehce zakřivená, kdežto zde nic takového není znát (možná jen otázka perspektivy).

Netrvalo to dlouho a zjistilo se, že může jít o podvrh. Prokázal to rozbor snímku, z nějž je vidět, že to v ruce člověka uprostřed do něj asi bylo přidáno dodatečně. Má to totiž jiné kontury než zbytek fotky (ačkoli někteří namítají, že to je v případě sytě bílé barvy v pořádku) a později tam jen někdo nalepil logo PlayStation...?

2

UPDATE - S tím ovšem zásadně nesouhlasí verifikovaný uživatel (programátor) FFMuz z fór ResetEra. Podle něj na fotce pózuje samotný šéf hardwarového inženýrství ze Sony a má být víceméně oficiálního původu, prý žádná náhodná momentka. Měla uniknout na veřejnost z interní komunikace na Discordu.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Doporučeno | RECENZE Age of Empires 4

Výborně kráčí ve stopách druhého dílu.

Prozkoumejte australskou divočinu v remasteru tasmánského tygra

Kouzelná trojrozměrné plošinovka již koncem týdne.

Remastery GTA Definitive Edition na prvních obrázcích a v traileru

+ měsíční náskok digitálek a "demo" na Xbox Game Pass.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna