Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oznámen

První drobky.

S jedničkou polští tvůrci potěšili fandy akcí s odstřelovací puškou (průměr z recenzí na Metacritic 71%) a mnozí ji považují za nejlepší díl této série.

Nikoho proto nezarazí, že CI Games oficiálně oznámili Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Co je naopak zvláštní, je cílení pouze na stávající platformy PC, PS4 a X1, nikoli na nextgen, i vydání už letos na podzim, tedy pouhý rok po předchůdci.

Zatím neznáme moc detailů, ale měl by zůstat zachován sandboxový přístup ve stylu Hitmana, při zasazení do současnosti (minule to byla spíš alternativní historie) a do úplně nové oblasti světa.

1

Sami autoři k tomu nyní prohlásili jen následující:

"První díl Contracts byl kladně přijatý a založený na novém systému hratelnosti na pískovišti s otevřeným koncem, které bylo rájem všech sniperů. Dvojka na tomto konceptu bude stavět, ale více řekneme až v příštích měsících."

V březnu pak Marek Tyminski uvedl, že tým vývojářů je složen ze zkušených profíků, takže práce na pokračování jsou nyní více předvídatelné než dříve, i jejich schopnost vypořádat se s problémy. Připravují prý do Contracts 2 nějakou zásadní novou vlastnost, která motivuje ke koupi jak stávající fanoušky, tak úplné nováčky. Také počítají s mnoha vylepšeními oproti jedničce, která měla větší náklady na vývoj i potřebovala více utratit za marketing.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna