Petice za změnu příběhu The Last of Us 2

+ další videosrovnání mezi finálkou a E3.

Každý aspoň trochu soudný člověk si uvědomuje, že podobné aktivity jsou úplně k ničemu a že stejnak asi nic nezmění. Neil Druckmann kvůli nim určitě nezačne připravovat patch, který by příběh pozměnil. Přesto stále vznikají a mnozí je milují. Pozor, následující odstavce jsou spoilerem!

Na webu Change.org se objevila nová petice požadující předělání kontroverzního příběhu The Last of Us 2. Zatím nasbírala ani ne za den 12 tisíc podpisů, pak bude předána Sony.

Její autor říká, že tato PS4 exkluzivita sice nabídla skvělou hratelnost, grafiku i mechanismy, ale příběh prý byl extrémně špatný:

1

"Tvůrci nechali zabít naši oblíbenou postavu a nutí nás do hraní za někoho jiného, kdo ji zabil. Nejsme spokojeni ani s tím, že hlavní postavou zde není Ellie. Proto chceme po Naughty Dog, aby hru upravili se scénami, které byly v každém traileru s Joelem a nenechali ho jen vyobrazeného z flashbacků".

Signatáři souhlasí s názorem, že bez předělání příběhu jde o masivní neúctu vůči každému fanouškovi, který dlouhých sedm let čekal na pokračování. Prý si zaslouží předělání hry a ne tohle, co dostali.

999

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Vedle toho se objevilo další videosrovnání mezi finální prodejní verzí The Last of Us 2 a E3 2018 demem, velmi podobné tomu včerejšímu:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Druhý deníček o Elite Dangerous: Odyssey

Procházka po planetách a stanicích.

Intro filmeček z GodFall

+ kontroverze o cenách.

Říjnové přírůstky na Xbox Live Game Gold a Game Pass

+ přesný termín přidání her od EA.

Digitální deluxe edice Demons Souls remake za 100 eur

+ krásné nové screenshoty, až neuvěříte, že jde o startovní PS5 hru.

- komentáře (38)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna