10 minut z hraní BioMutant

+ proč se to tak vleče?

V rámci akce Summer of Gaming na IGN jsme po dlouhé době konečně slyšeli a viděli něco nového z BioMutant, dlouho odkládaného akčního RPG od švédského studia Experiment 101 a vydavatele THQ Nordic. Konkrétně jde o 10 minut nových záběrů z hraní.

Kreativní šéf Stefan Ljungqvist vysvětlil, že je to obrovská hra (a to už má něco za sebou) a zároveň pochází od malého týmu, proto se tak vleče.

Má otevřený svět o velikosti mnoha kilometrů a tolik vzájemně propojených mechanismů, že je prý výzva to ve všech možných kombinacích otestovat a vyladit. Hráči toho zde mohou tolik dělat, ale oproti týmům za AAA hrami je omezený počet člověkohodin a za každý den se toho stihne opravit méně.

"Jsme rádi za získaný čas navíc a doufáme, že s námi budou mít fanoušci trpělivost, i že později uznají, že se to vyplatilo," uvedl.

V BioMutant bude šest rozdílných kmenů a každý má své DNA, což vám coby hráči umožní v úvodním editoru vybrat si od každého něco (nikoli jen šest předpřipravených typů postav). To, co si zvolíte, pak ovlivní vaše statistiky, jde o plnohodnotné RPG. Záleží na vás, jestli tedy sáhnete po opravdu silné postavě, která má slabý intelekt a horší psionické síly, nebo obráceně (později během hraní to půjde upgradovat).

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna