Záznam vysílání o Cyberpunk 2077 a Hitman 3

Dvě akce ze čtvrtka.

To, co se mělo původně konat před čtrnácti dny, ale bylo to odloženo kvůli rasovým protestům v USA, proběhne na poslední chvíli před koncem školního roku a odjezdem dětí na prázdniny.

V 18:00 našeho času odvysílá CD Projekt Red vyhlíženou první epizodu oficiálního pořadu Night City Wire o Cyberpunk 2077.

Například na Twitchi tak během slíbených pětadvaceti minut uvidíte zbrusu nový trailer, nové záběry přímo z hraní a rozhovor s tvůrci o jedné z klíčových vlastností hry.

Protože zájem o tuto hru od tvůrců Zaklínače 3 s každým dalším odkladem (jako byl ten ze září na listopad) postupně klesá, což zaznamenáváme i u nás, polské studio fanouškům darovalo malé odškodnění. Na tomto linku na GOG najdou jen po omezenou dobu 4 GB nových artworků, wallpaperů, vytisknutelných plakátů a dalších bonusů z Cyberpunk 2077. UPDATE - nahrazeno oficiální verzí záznamu:

Druhým vysíláním, které se dnes uskuteční, je Hitman 3, nedávno představený na PS5 akci a cílený na leden 2021 pro staré i nové konzole.

Studio IO Interactive tím chce začít pravidelnou měsíční sérii streamů a je pravděpodobné, že tam spatříme delší pasáž z mise v Dubaji.

Pustit si ho můžete od 16:00 opět na Twitchi nebo UPDATE v záznamu níže:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna