Watch Dogs Legion vyjde 29. října 2020

+ nových 7 minut z hraní, filmeček od autora Spider-Mana.

UbiSoft před okamžikem ve svém vysílání ohlásil, že trochu předrženou akci Watch Dogs Legion, která původně měla vylézt v březnu, vydá už 29. října 2020 pro PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One a Stadia. Jako u všech titulů od této firmy s možností upgrade zdarma z oldgen verze na nextgen verzi.

Níže nových sedm minut z hraní za různé obyvatele Londýna při plnění jedné a té samé mise v historickém hradu Tower of London.

Jak bylo slíbeno, můžete se pokusit vykonat úkol, s kýmkoli si umanete. Při hraní za stavebního dělníka lze používat hřebíkomet a létat na jakémsi vznášedle. Expertka na drony si nejprve vyčistí cestu a teprve pak tam vyrazí sama, dokáže hackovat cizí drony. Za důstojníka v převleku to připomíná Hitmana a může to být výzva, protože cokoli podezřelého vykonáte, to zařídí kulku do hlavy, ale zase se dostanete do střežených oblastí. Pak tu je třeba opilý Skot jak z Trainspottingu, který se dobře rve na blízko. Nebo obdoba Jamese Bonda, čirý profesionál, který se vyznačuje kotouly. Prý ne každý obyvatel Londýna je vhodný pro plnění každé mise, takže vaším úkolem bude najít ty nejlepší uchazeče a pokusit se dostat zpět nadvládu nad městem.

A pak tu je ještě krátký filmeček, který vyčnívá z davu tím, že ho režíroval oceňovaný animátor Spider-Man: Into The Spider-Verse (vedle Tron: Uprising či Corpse Bride) jménem Albert Mielgo.

Jmenuje se Tipping Point a je podobný animované sci-fi antologii Love, Death and Robots z Netflixu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna