EuroPlay Games Contest proti sobě postaví patnáct zemí Evropy

Chcete reprezentovat ČR?

EuroPlay Games Contest je oslavou videoher v soutěžním duchu. Postaví proti sobě patnáct zemí Evropy, které vysílají svého reprezentanta do nelítostného boje o vítězný titul. Soutěž proběhne 28. srpna online živě na Twitchi, Youtube, Twitteru a Facebooku.

Soutěž je organizována asociací UKIE (The Association for UK Interactive Entertainment) ve spolupráci s lokálními partnery zúčastněných zemí. Česká asociace herních vývojářů je partnerem za Česko a reprezentující titul ze všech přihlášených vybere komise složená z odborníků z řad členů asociace. O celkovém vítězi pak rozhodne publikum v rámci online hlasování na Twitteru.

Soutěže se letos zúčastní Česko, Velká Británie, Rakousko, Belige, Litva, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Švýcarsko, Bělorusko, Ukraina, Bulharsko, Nizozemí, Itálie a Španělsko.

Domácí herní asociace GDA hledá studia a tituly, které se chtějí utkat v soutěži o vítězný titul a reprezentovat Česko!

1

Pro vítěze čeká zasloužená trofej, ale také velká pozornost médií, investorů a vydavatelů a nepochybně také zviditelnění svého titulu potenciálním hráčům. Je to výborná příležitost všem herním vývojářům, pokud tedy splňujete podmínky, neváhejte vyplnit přihlášku!

Dle oficiálních podmínek soutěže se mohou přihlašovat pouze tituly, které nejsou v době konání soutěže (tj. 28. srpna) vydány na jakékoli platformě, včetně early-access přístupu. Hra je považována za vydanou prvním hratelným obsahem na libovolné platformě, bez ohledu na nadcházející DLC, update nebo vydání na konzolích. Nevztahuje se na hratelné demo, open beta a jiné formy omezeného bezplatného přístupu.

Omezení se nevztahují na velikost titulu ani primární platformu. Studio může přihlásit do výběru více než jeden titul. V takovém případě vyplňte přihlášku opakovaně.

Přihlášky podávejte do středy 22. července zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna