Halo Infinite bude startem platformy pro přísun obsahu deset let

Ukázka z kampaně jen decentní + screenshot.

Na to, jak to bylo dopředu vychvalované a doprovázené vábící virálkou, nám to přišlo nic extra, jako jedna z nejslabších her z xboxového streamu. Ale pro mnohé fanoušky je tahle sci-fi FPS série modlou a odpustí 343 Industries prakticky cokoli, i když už řadu let zaostává za špičkou žánru a vypadá jen decentně.

Devítiminutové premiérové video z hraní singleplayerové kampaně Halo Infinite nezakončilo oznámení přesného data vydání, protože to by pak logicky vyzradilo i datum startu Xbox Series X, nicméně Vánoce 2020 stále platí.

Kampaň se odehrává po Halo 5 a má být větší než kampaně Halo 4 a Halo 5 dohromady. Hlavním zlosysnem je Escharum, což je lídr Banished.

Infinite má zakončit Forerunner ságu a položit stavební kameny do budoucna. Tvůrci popisují vydání hry jako start platformy, která se bude během příštích deseti let rozrůstat i o nový příběhový obsah - zkrátka to samé, co dělají Bungie s Destiny, ačkoli to prý není shodná živá služba.

Proto prý v dohledné budoucnosti nemáte čekat nějaký další díl Halo či Infinite 2, jen se tím tříští komunita. Co dostanete bohužel až později po vydání, bude zdarma šířený raytracingový update (i nějaké jiné technické vychytávky).

Součástí hry bude návrat split-screenu, který je prý takovým milostným dopisem kořenům série. Naopak nový vystřelovací hák pomůže Master Chiefovi s prozkoumáváním polo-otevřeného světa.

Nový oficiální screenshot z Halo Infinite nebyl vybrán zrovna šťastně, působí zastaralým dojmem jak z předešlé generace konzolí:

2
1

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna