Sekiro: Shadows Die Twice v Game of the Year edici ohlášeno

+ bezplatný update a 5 milionů kusů.

Zatím to je oficiálně oznámeno jen pro Japonsko a PS4, ale není moc důvodů, proč by to nevzniklo i v jiných oblastech světa a na další platformy, i když třeba nikoli nutně ve fyzické podobě.

29. října 2020 přijde na tamní trh krabicovka Game of the Year Edition pro oceňovaný bestseller Sekiro: Shadows Die Twice od From Software, kterého se už prodalo přes 5 milionku kusů (nový údaj přímo od vydavatele Activision).

Stát bude jen ekvivalent 40 eur, což se jeví jako výhodná koupě, pokud jste ještě s touto rubačkou neměli tu čest (zase tak často zlevněna nebývá). A třeba to osloví všechny současné hráče podobného Ghost of Tsushima, kteří ji loni na jaře přehlédli.

1

Součástí speciálního balení bude základní hra, knížečka s tipy, jak porazit nepřátele, a rovnou na vylisovaném disku bude velká aktualizace odhalená tento týden.

Patch nazvaný jako "Additional Features Update" přidá do hry zdarma možnost bojovat s už jednou poraženými bossy (mód Reflections of Strength), změnit vzhled hrdiny s několika obleky (ryzí kosmetika) či možnost sdílet s ostatními hráči půlminutové nahrávky, jak šikovně až epicky někoho vykosili (nebo jak se dostat do nějakých tajných oblastí či překonat překážky), společně s textovým vzkazem či radami. Pokud se na to člen komunity podívá a ohodnotí to, autor videa bude odměněn rychlejším uzdravením bez nutnosti využití jiných nástrojů k tomuto účelu.

2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Druhý deníček o Elite Dangerous: Odyssey

Procházka po planetách a stanicích.

Intro filmeček z GodFall

+ kontroverze o cenách.

Říjnové přírůstky na Xbox Live Game Gold a Game Pass

+ přesný termín přidání her od EA.

Digitální deluxe edice Demons Souls remake za 100 eur

+ krásné nové screenshoty, až neuvěříte, že jde o startovní PS5 hru.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna