Oficiálně potvrzeno Free-2-Play Halo Infinite v mulťáku

Reakce na únik + předělávka do Dreams.

Po nezdařilé prezentaci hratelnosti na Xbox Games Showcase se hype okolo vlajkové hry příštího Xboxu hroutí jako domeček z karet.

343 Industries byli v noci na sobotu nuceni zareagovat na množící se spekulace ohledně přechodu části hry na Free-2-Play model. Jako první s nimi přišel irský obchod Smyths Toys a ukázalo se to být pravdivé:

"Halo je pro každého. Můžeme potvrdit, že multiplayer Halo Infinite bude F2P a podporovat 120fps na Xbox Series X. Více o tom řekneme později."

Tvůrci také už dříve slíbili, že zapracují na vylepšení grafiky, aby vyhověli kritikům. Těch osm minut ze singlu, kde chyběly stíny a další efekty, bylo pořízeno z PC verze ve 4K a 60fps.

1

Podle respektovaného insidera Klobrille pojede ve 120fps jen Arena mód, kde si to lze dovolit vzhledem k omezenému prostoru, nikoli vše (pro srovnání, Halo 5 a The Master Chief Collection byli jen v 60fps).

Hra prý nabídne možnosti přizpůsobení, které budou pro sérii kompletní novinkou. Financována má být ze systému Battle Pass, čili volitelně si budete moci přikoupit další obsah či sezóny.

Mimochodem, už jste viděli fan-předělávku části Halo Infinite do Dreams? Čili něco, co je prakticky vyloučeno, že by se stalo, aby xboxová exkluzivita běžela na PlayStation 4?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna