WWE 2K Battlegrounds přibližuje herní módy

Nejen kampaň a exhibice.

WWE 2K Battlegrounds je hrou o rvačkách v arkádovém stylu, která bude k dostání od 18. září, ale již nyní je k dospozici jako předobjednávka v digitální formě. Hra vám přinese několik módu, takže se můžete bít bez omezení.

Herní módy zahrnují:

Kampaň: Příběhový mód pro jednoho hráče v komiksovém stylu, kde se přidáte k WWE Superstars, abyste překonali další výzvy. Spojte se s Paulem Heymanem a Stone Cold Stevem Austinem a vydejte se po světě hledat nové Superstars pro značku WWE. Hrajte za jednoho ze sedmi nově vytvořených Superstarů, jako byli Bolo Reynolds a Jessica Johnson. Cestujte napříč různými bojovými regiony WWE Superstars, plňte cíle kampaní a odemykejte různé verze WWE Superstars, vylepšení a předměty.

Exhibice: Bojujte se svými přáteli nebo rodinou, akce je až pro čtyři hráče online nebo z pohodlí domova. Stačí si vybrat váš oblíbený typ zápasu: One-on-One, Tag Team, Triple Threat, Fatal Four Way, Steel Cage Match a Royal Rumble.

Král Battlegroundu: Tady se chcete stát posledním stojícím mužem (nebo ženou) v ringu a proti vám je dalších sedm online hráčů, kteří se budou snažit vás zničit a z ringu vyhodit. Čím dele v ringu vydržíte, tím vyšší bude vaše skóre. Jakmile někoho vyhodíte, další Superstar nahradí jeho místo v ringu.

Online turnaj: Skočte do akce online a získejte odměny, které jdou získat jen v určitém časovém limitu, čeká na vás široká škála odměn. Dávejte ale pozor, nikdy nevíte, kdy může začít nový turnaj Battlegrounds.

Battlegrounds Challenge: Probij se odspodu žebříčku až na úplný vrchol! Vytvoř si vlastní WWE Superstar a překonej všechny kolem sebe.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna