Proč nebude ten upgrade zdarma na Control na PS5?

Výrobce vysvětluje...

Když bylo před časem avizováno, že současní majitelé Control nebudou moci přejít na nextgen verzi zdarma, vyvolalo to nemalé rozhořčení.

Vydavatel 505 Games se k celé záležitosti vrátil, když se pustil do vysvětlování, aby zastavil osočování od fanoušků, že na nich chce pouze rýžovat další peníze.

"Strávili jsme několik měsíců hledáním řešení, jaké možnosti při upgradu na nextgen jsou k dispozici, ale nebyli jsme v tom úspěšní kvůli něčemu, co nás blokovalo od toho, aby z toho těžila každá skupina hráčů," omluvil se, aniž by specifikoval, o co přesně šlo.

Prý si moc nedovedeme představit, jak složité je převést stávající hru na nextgen platformy. Ale ještě těžší má být přesunout existující hráčskou základnu na nextgen, aby zůstala zachována plná kompatibilita s rok starou hrou.

Každá cesta, kterou vydavatel zkoumal, prý uvízla na tom, že některá skupina hráčů by byla od upgradu zdarma odříznuta, z různých důvodů, což 505 Games připadalo nefér.

Proto raději zvolili cestu nejmenšího zla s oznámením nové edice hry, Control Ultimate Edition, což bude z jejich pohledu nejjednodušší řešení.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna