Nový Zaklínač je pro augmentovanou realitu

Oznámení Monster Slayer i s plnohodnotnými questy.

CD Projekt Red ždíme značku, co se dá. Studio a vydavatel Spokko patřící do jeho rodiny dnes odpoledne oznámil The Witcher: Monster Slayer.

Bude to Free-2-Play mobilní hra (iOS / Android) pro augmentovanou realitu odehrávající se ve světě Zaklínače, o jejímž datu vydání se dozvíme někdy později v letošním roce.

Jak pokročilé technologie zařídí, aby monstra vkročila do skutečného světa kolem vás, například v lese, a udělaly z něj temnou fantasii říši, názorně ukazuje debutový trailer:

Hra bude zasazena před událostmi velkých her, kdy byla role zaklínačů relativně nová a stávala se nepostradatelnou. Po vás se však tady bude chtít, abyste se stali elitními lovci monster.

Budete tedy prozkoumávat svět okolo vás, sledovat, studovat a bojovat s jak novými nepřáteli, tak se starými známými. Vliv na vše bude mít denní doba a počasí.

Klíčem k úspěchu má být řádná příprava, například bomby či lektvary, abyste AR bitvy v pohledu z vlastních očí neprohráli. Součástí hry budou příběhové úkoly inspirované těmi ze série Zaklínač, které vás prý vezmou na plnohodnotné dobrodružství - více časem na homepage.

1
2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna