ZÁZNAM vysílání Gamescom Opening Night Live 2020

Předvedeno přes 30 her.

Protože se veletrh Gamescom tento rok výjimečně nekoná kvůli opatřením proti šíření koronaviru, nahradí ho velkolepá digitální akce ze studia. Těmi už mohou být lidé trochu přesyceni, když jich od jara proběhlo tolik, leč tahle by měla patřit mezi ty významnější, aneb taková další E3.

Moderátor Geoff Keighley ji ve spolupráci s předními vydavateli přichystal na čtvrteční večer od 20:00 našeho času. Neproběhne ovšem z Kolína nad Rýnem, nýbrž z Los Angeles a potrvá dvě hodiny.

Živé vysílání Gamescom: Opening Night Live 2020 má obsahovat více než třícítku her - jak světových premiér s oznámením novinek, tak několikátých trailerů z již známých titulů (např. Crash Bandicoot 4) plánovaných pro letošní podzim.

Zatím nedošlo k žádným únikům, ale podílí se na tom Bungie, Deep Silver, Devolver Digital, EA, Frontier, Focus Home, Gearbox, PlayStation, Warner Bros i Microsoft.

Potvrzeny jsou dopředu návrat arkády Turrican k jejím 30. narozeninám, pohled na datadisk Destiny 2: Beyond Light, debut hraní nextgen vesmírné střílečky Chorus, něco k Mafia 1 remake a The Sims, Medal of Honor: Above and Beyond pro VR, PS5 demo Ratchet and Clank, hraní odloženého LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, pořádný trailer z datadisku Ancient Gods pro DOOM, něco o World of Warcraft Shadowlands a Call of Duty: Cold War, Little Nightmares 2, Scarlet Nexus od Bandai Namco či druhá sezóna pro Fall Guys.

Další mirrory na Twitch, Facebooku či Twitteru. Eurogamer vám jako vždy po skončení akce nabídne ucelený přehled toho nejdůležitějšího se všemi dostupnými informacemi.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna