Oznámení Unknown 9: Awakening filmečkem

Zrozena v ulicích Indie.

Nové montrealské studio Reflector Entertainment, malý tým veteránů branže, představilo svůj první projekt Unknown 9: Awakening. Chce v něm dělat věci odlišně, než bylo dosud běžné.

Hra plánovaná na rok 2021 pro PC a nextgen konzole má být pouhým začátkem mnohem většího obsahového ekosystému okolo ambiciózního Unknown 9 Storyworldu, který zahnrne komiks, podcast či knihu (vše vzájemně propojené, s různými postavami a zápletkami).

Jak naznačuje krátký filmeček, mladá dívka Haroona vyrostla v ulicích indického města Kolkata, kde ji pronásledují vize její vlastní smrti. Má proto problém porozumět jejím nadpřirozeným schopnostem, kterými dokáže manipulovat neviděné. Brzy ji však pomůže mentor, který její vzácný dar vyladí a naučí ji vstoupit do tajemné skryté dimenze jménem The Fold, kde zažije nejedno dobrodružství a zjistí, jaké je její poslání.

Žánrově půjde o third-person příběhovou akční adventuru zasazenou právě v universu Unknown 9, která je o lidstvu na hraně sebezničení. Více časem na homepage.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna