Nová reklama Sony na vlajkové PS5 hry

Pětice vyvolených a možná i startovních?

Pakliže vás v srpnu neoslnil první spot na PlayStation 5, možná kvůli jeho kompletnímu natáčení na dálku z home-office, tohle je už něco mnohem lepšího.

Sony se dnes vytasila s novou TV reklamou na vlajkové PlayStation 5 exkluzivity z vlastní stáje, které ji budou všichni závidět a které budou motivací k pořízení tohoto stroje.

V třiceti vteřinách stihla rychle přiblížit hned pětici her, které nejspíš dostaneme ve startovním okně po uvedení konzole. Sice to zatím není jisté, ale proč by je jinak dávala do takového sestřihu, že? Dvě od Insomniacu, jedna od Polyphony Digital, Guerrilla Games a Bluepoint Games.

U Spider-Man: Miles Morales je potvrzen letošní rok (trochu ulehčená práce díky remasteru původní hry a datadiskové povaze nového obsahu). Z Ratchet and Clank: Rift Apart jsme už viděli sedmiminutové video přímo z hraní a známe rozlišení i framerate, tudíž musí být též blízko dokončení. U Gran Turismo 7 už řeč šla. Horizon: Forbidden West je nejvzdálenější hrou z těchto pěti, ačkoli u ní byl slíben rok 2021. A remake Demons Souls už byl proklepnutý ratingovou organizací v asijských zemích, tudíž je prakticky hotov též.

Tipnuli bychom si to takto:

  • Spider-Man: Miles Morales - listopad 2020
  • Gran Turismo 7 - prosinec 2020
  • Demons Souls remake - únor 2021
  • Ratchet and Clank: Rift Apart - duben 2021
  • Horizon: Forbidden West - červen nebo září 2021

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (24)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna