Microsoft řekl, kdy neřekne cenu Xbox Series X

Napínací anabáze pokračuje... + vyjádření šéfa marketingu pro Británii.

Začíná to připomínat tragikomický seriál. Do předpokládaného startu začátkem listopadu zbývají už jen tři měsíce a stále neznáme cenu Xbox Series X.

Nezmění na tom nic ani výstava Tokyo Game Show 2020, která proběhne koncem září. Dosud se přitom mělo za to, že právě tam by mohl Microsoft něco prozradit, nebo aspoň formálně potvrdit ten mnohokrát uniklý Xbox Series S.

Leč smůla, vyčkávací taktika a hra na schovávanou se Sony, kdo sebere odvahu a odkryje karty jako první, bude pokračovat ještě déle.

1

Plány Microsoftu pro online show k TGS2020 zní takto: oslava japonských tvůrců a vizionářů her, nejnovější aktualizace mířící do Microsoft Flight Simulator 2020, něco o kreativitě japonské komunity do Minecraftu a připomenutí různých oznámení z minulých měsíců. Ale žádné next-gen novinky tady nečekejte, varoval.

K tématu se také vyjádřil Samuel Bateman, šéf marketingového oddělení Xboxu ve Velké Británii, když odpověděl na dotaz jednoho fanouška na Twitteru:

"Rozumím tomu, že všichni jsou natěšení a rádi by chtěli plánovat své nakupy atd. Dáme vám vědět, až budeme připraveni sdělit prodejní cenu Xbox Series X. Nejprve vám řekneme datum vydání a pak hned uvidíte, které všechny hry budou hratelné od prvního dne."

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna