Po jakých sběratelských předmětech se dívat v Mafia 1 remake?

Dobové romány do kapsy.

Když se ve hře Mafia: Definitivní edice nebudete bát obhlédnout i zastrčené rohy města Lost Heaven, narazíte s trochou štěstí na některý z řady skrytých sběratelských předmětů. Dobově věrné sběratelské předměty jsou typickým rysem trilogie Mafia, a pokud své sbírky rádi kompletujete, užijete si u jejich dohledávání spoustu zábavy.

Možná jste už spatřili některé sběratelské cigaretové kartičky, například Tommyho Angela a Lea Galanteho. Ty jsou zdobené ručně kresleným portrétem a krátkým popisem klíčových hráčů zločineckého podsvětí Lost Heaven, Empire Bay a New Bordeaux. Jestli se chcete dozvědět víc o životě těchto hlavounů a podnikavců před událostmi popisovanými ve hrách Mafia II a Mafia III, rozhodně si tyhle kartičky nenechte ujít.

Vývojáři ze studia Hangar 13 do hry zahrnuli i senzační obálky rodokapsů vydávaných ve 20. až 40. letech 20. století a doplnili je o svůj vlastní komiksový příběh. Zde je pouhá ukázka několika obálek, které si můžete přidat do sbírky:

Black Mask vám nabídne poutavé detektivní příběhy:

1

Dime Detective vás provede životem zoceleného vyšetřovatele!

2

Gangsters Monthly vám představí pamětihodné okamžiky série Mafia v podobě komiksových obálek!

3

Super Science Stories vás ohromí přehršlí podivných stvoření, fantastických technologií a cizích planet!

4

Terror Tales vás uhranou mrazivou hrůzou opovrženíhodných událostí!

5

Ve hře Mafia: Definitivní edice na vás čekají ještě další sběratelské předměty, ovšem ty už budete moct odhalit sami, jakmile hra 25. září vyjde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna