11 minut z Immortals Fenyx Rising, potvrzeno datum

Mezi Zeldou a Assassinem z Řecka.

Jelikož většinu základních informací o této hře, původně pojmenované jako Gods and Monsters, víme z nedávného úniku, věnujeme se jen tomu novému.

Předně zarazí, jak velký je rozdíl ve vizuálu mezi novým oficiálním trailerem (prý přímo v enginu, podobné dřívějším uniklým obrázkům) a 11 minutami přímo ze skutečného hraní, které už zdaleka tak dobře nevypadá. Pozorovatelé logicky přirovnávají hratelnost k Zelda: Breath of the Wild a Assassins Creed: Origins, ostatně odehrává se to celé v Řecku, jen stojíte na opačné straně barikády a chráníte bohy (nesnažíte se je sejmout).

Má jít o "svěží a duchaplné uchopení akční adventury z otevřeného světa", s dynamickou akcí, boji a příběhy z místní mytologie. Budete se toulat sedmi oblastmi a využívat speciální schopnosti či zbraně darované vám bohy Olympu. Abyste se postavili třeba Minotaurovi či jiným dobovým bestiím a bossům, na něž to chce vymyslet funkční strategii.

Konkrétně půjde o křídla (Daidalos), meč (Achilles) a luk (Odysseus), ale budete tu řešit i starodávné logické hádanky či traverzovat při prozkoumávání. Dovednosti můžete časem upgradovat, nebo sbírat suroviny rozeseté po prostředí a vyrobit si vlastní předměty.

Vydání bylo dnes potvrzeno na toho 3. prosince 2020 pro PC (Epic Games Store a Uplay), PS4, PS5, všechny Xboxy, Switch a Google Stadia.

Níže ještě další video, které vám v kostce představí všechny vlastnosti Immortals Fenyx Rising:

1
2

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna