To ostatní od UbiSoftu: Far Cry VR, AGOS, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Siege nextgen

Rychlý souhrn z vysílání.

O Far Cry 6 jsme bohužel nic neslyšeli, vynahradilo to aspoň oznámení odnože Far Cry VR: Dive Into Insanity. Vezme vás na Rookovy ostrovy z trojky, které budete prozkoumávat s až sedmi přáteli, bojovat o přežití a úprk před Vaasem. Vývojářem studio Zero Latency, v roce 2021 k vyzkoušení ve 45 místech z 22 zemí světa. Jedná se totiž o hru, pro kterou se musíte fyzicky dostavit do herny a tam si nasadit headset, abyste hráli s ostatními:

AGOS: A Game Of Space je další novou hrou pro virtuální realitu, ve které budete objevovat vesmír (osm solárních systémů) a hledat nový domov pro lidstvo. Jste tady totiž na poslední lodi, která opouští Zemi roku 2057, a vedete skupinu přeživších v inovativní a fyzikálně založené hratelnosti, včetně těžby surovin, obchodování s jinými loděmi, průzkumem opuštěných stanic, plněním úkolů atd. Venku už příští měsíc pro Oculus, Steam a Uplay:

Do třetího dílu Watch Dogs se vrátí hrdina z jedničky, Aiden Pearce, a to coby ovladatelná postava v DLC v nové příběhové kapitole. Čtyřminutový sestřih pak opět přiblížil, jak si můžete najmout kteréhokoli obyvatele Londýna po plnění vašich misí. Nahlédnete i za oponu natáčení klipu od britského rappera Stormzy, který bude propojen s hrou ve speciální misi Legion:

Roller Champions odloženi na začátek 2021, stále se jedná o Free-2-Play se dvěma týmy tří soupeřících bruslařů v globálních arénách.

Rainbow Six Siege poběží v letošní nextgen verzi na Xbox Series X/S a PlayStation 5 v rozlišení 4K a 60fps. Upgrade pro stávající majitele bude zdarma. Segment z UbiSoft Forward obsahuje ještě animovaný filmeček k Operation Shadow Legacy.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game - Complete Edition je remaster k 10. výročí původní 2D arkády plus DLC (Knives Chau a Wallace Wells). Vyjde před Vánoci 2020 pro PS4, X1, Switch a Stadia:

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna