Úžasné čtyři minuty Demons Souls remake, startovní PS5 hry

+ UPDATE o PC verzi, obrázky.

Během vysílání to sice nikde nezaznělo, ale Demons Souls remake má být startovní PS5 exkluzivitou. Uvedl to krátce po skončení streamu moderátor Geoff Keighley na svém Twitteru.

Nové čtyři minuty ze souvislého hraní byly neskutečnou podívanou. Bluepoint Games a Japan Studio Sony odvedli skvělou práci, když tuhle klasiku z PS3 z 2009 modernizovali.

Z pohybu hrdiny v brnění po nádvoří hradu zahaleného mlhou máte pocit, jak se těžkopádně hýbe. Probodování kostlivců a jiných nepřátel zase působí, jako že opravdu mají svou váhu a fyziku.

Častým manévrem zde je vykrývání úderů vaším štítem, doprovází to oslňující efekty světla či ohně všude okolo vás a korunu všemu dává bitka s obřím bossem.

Navíc, hra má být dostupná i na PC, vyplývá ze závěrečné obrazovky - čili na PS5 to je pouze konzolová exkluzivita, jen s časovým omezením, tudíž někdy v budoucnu smí vyjít také pro Xbox.

0

UPDATE 00:30 - Sony původní trailer dočasně odstranila z YouTube (nahradili jsme mirrorem z GameSpotu), protože to zmínka o PC prý byla pouze lidskou chybou. Platí, že Demons Souls remake je PS5 exkluzivitou. Níže oficiální obrázky:

1
2
3
4
5
6
7

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna