PS5 videa: Resident Evil VIIIage, Call of Duty Cold War, Deathloop

+ Oddworld Soulstorm, Fortnite.

Microsoft musí nakupovat studia pro exkluzivity a domlouvat se s indie tvůrci, aby měl ve svém xboxovém vysílání vůbec co ukázat. Kdežto pro Sony a PS5 všichni velcí výrobci milerádi něco předvedou jednoduše z toho důvodu, že jde o lídra na trhu. Asi tak by se dal stručně popsat přehled nových trailerů z velkých multiplatformních her od třetích stran i pro PlayStation 5 ze středečního streamu.

Zasněžený survival horor Resident Evil VIllage (osmička) v druhém traileru vypadá čím dál lépe, bohužel přesné datum stále nezaznělo (dle neoficiálních informací stále platí první čtvrtletí 2021, tedy současný fiskální rok Capcomu):

První misi ze singleplayerové kampaně Call of Duty Black Ops: Cold War, kde se v autech honí startující letadlo, ve čtyřech minutách uvedl Dan Vodrak z Raven Software. Navíc na PS4 od tohoto pátku bude zdarma dostupná multiplayerová alfa (preload od čtvrtka):

Nová stealth FPS od tvůrců Dishonored z Arkane se předvedla v dalším sestřihu a také z něj budete trochu moudřejší, o čem to vlastně celé je, k čemu jsou zdejší časové smyčky atd. Jinak stále platí to 2. čtvrtletí a konzolová exkluzivita PS5:

Odddworld: Soulstorm se jeví jako naprosto ultimátní plošinovka a tvůrci říkají, že na PS5 bude ještě lepší než jinde díky jejímu výkonu. Má být větší, brutálnější i tučnější. Abe si zde prý myslí, že jeho cesta už skončila, ale zjistí, že je vlastně teprve na začátku. Bohužel datum vydání chybí.

Podporu Sony a Unreal Enginu od Epicu dokládají první záběry z PS5 portu Fortnite. Tato verze bude k mání zdarma hned v den vydání konzole a veškerý pokrok i nákupy se vám sem přenesou z PS4 verze:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna