Už tu máme kvalitnější oficiální verze videí z třetího streamu Cyberpunk 2077 a HW nároky

Pohlednice z Night City i seznamka s gangy.

UPDATE 19:40 - došlo také konečně na oficiální hardwarové nároky PC verze Cyberpunk 2077. Pečlivě si je nastudujte, ať nejste v listopadu překvapeni:

22

UPDATE 18:50 - CD Projekt Red poslal tiskovku s už oficiálními a kvalitnějšími verzemi několika videí z dnešního streamu:

Jedná se o "Pohlednice z Night City", "Seznámení s gangy" či finále soutěže o vytvoření nejlepší bedny na PC na motivy hry:

Původní zpráva - Svět se netočí jen kolem PlayStation 5, jakkoli by se to mohlo z obřího zájmu čtenářů a velkého pokrytí ve zpravodajství jevit.

Dějí se i jiné věco, jako třeba dnes, v pátek večer, kdy od 18:00 našeho času opět uvidíme Cyberpunk 2077.

1

Na Twitchi či YouTube níže proběhne třetí epizoda vysílání Night City Wire.

"Vezmeme vás na prohlídku městem Night City, mrkneme se na tamní gangy a také letmo nahlédneme, jak se tvořil soundtrack pro hru," vábí CD Projekt Red, proč si vyhradit čas.

Na stejném místě pak samozřejmě po skončení naleznete záznam celého pořadu od polského studia, které také připomnělo, že Cyberpunk 2077 bude hned v den vydání šlapat i na nových konzolích, jen na nějaké technické vychytávky nezbývá než počkat na vylepšenou verzi v updatu až někdy příští rok.

Reklama

Přeskočit na komentáře (9)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna