Oslava dne The Last of Us nepřinesla nic zásadního

Jen stolní hru, témata a plakáty.

Kdo snad doufal, že se dočkáme nějakého příběhového rozšíření, nebo toho spekulovaného multiplayerového módu, musel být zklamán. Ale dá se pochopit, že takové větší věci si Sony a Naughty Dog raději schovávají až do nějakého příštího streamu.

Proto fanoušci v rámci oslav oficiálního dne The Last of Us, který ze zjevných důvodů nahradil dřívější Outbreak Day (ach jo, zase ten co-vid19) dostali jen takové menší záležitosti.

Například tématickou stolní hru dle The Last of Us, která vzniká ve spolupráci s vydavatelem CoolMiniOrNot (CMON), co předtím spáchal obdobné počiny k Bloodborne či God of War. Samozřejmě se tam vyskytnou známé postavy i lokace, ale to je vše, co se zatím ví.

V rámci spolupráce s grafikem Yoji Shinkawa z Kojima Productions (Metal Gear Solid, Death Stranding) dále vznikl nový wallpaper, stejně jako animované gify a další plakáty i s Abby:

Potěšil i nově oznámený soundtrack The Last of Us 2 na dvou vinylech, který zahrne hudbu od skladatelů Gustavo Santaolalla a Mac Quayle.

Pak došlo k představení nějakého nového herního merchandise, jako je soška s Ellie a Joelem, ale s cenovkou skoro 300 liber není levná.

1

Do pondělí 28. září si pak můžete zdarma stáhnout z PlayStation Store jinak běžně placená témata a avatary na motivy The Last of Us 2. Více v přehledu všech těchto událostí na PlayStation Blogu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna