Říjnové přírůstky na Xbox Live Game Gold a Game Pass

+ přesný termín přidání her od EA.

Hned několik služeb musí Microsoft udržovat při životě na pravidelné měsíční bázi a z nových přírůstků je okamžitě patrné, co má u něj prioritu a co je na vedlejší koleji.

K předplatnému Xbox Live with Gold v říjnu 2020 nedá nic menšího než následující hry: Slayaway Camp: Butcher's Cut a Maid of Sker (Xbox One), plus Sphinx and the Cursed Mummy a Costume Quest (funkční i na Xbox 360).

Pokud názvy těchto her slyšíte poprvé, nejste sami. Aneb takto slabá nadílka tu snad ještě nebyla, detaily o uvedených hrách zde.

1

Pozornost je totiž logicky upřena na jiné předplatné Xbox Game Pass, kam přibudou tituly úplně jiného kalibru.

1. října to je ten slíbený DOOM Eternal + co-op akce o budování vesnice Drake Hollow. 8. října na to naváží Brutal Legend a Forza Motorsport 7, plus tahové RPG Ikenfell.

Ze služby naopak zmizí Metro 2033 Redux či Saints Row IV Re-Elected, více zde.

2

Ovšem tou zdaleka největší peckou se stane 10. listopadu přidání všeho z podobné služby EA PLAY (dříve EA Access) na Xbox Game Pass, o čemž jsme psali tady. Není náhoda, že to je načasováno právě na den premiéry Xbox Series X a S.

Čili kdo by rád hrál FIFA 21 či jiné sporty nebo akce od EA, není nic lepšího než si počkat do uvedené doby, kdy je může mít vyloženě za babku (nutno mít verzi Ultimate předplatného, nikoli to základní!) a nikoli za běžné dva tisíce korun, co stojí natrvalo v obchodech. Už tak se jedná o bezkonkurenční hodnotu a když si navíc představíte, že časem tam nejspíš ještě přibude vše od Bethesdy...

3

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna