Ovladače Nvidia Reflex do Call of Duty: Modern Warfare a Warzone

+ DLSS 8K Ultra Performance Mode v Control a Death Stranding.

Populární tituly Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone nabídnou hráčům lepší odezvu díky inovativní funkci NVIDIA Reflex. Jde o revoluční sadu GPU, G-SYNC monitorů a herních technologií meřících a redukujících systémovou latenci v kompetitivních hrách.

Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone se s podporou NVIDIA Reflex připojují k Fortnite a Valorant. Podporu ohlásily také další tituly, mezi něž patří Apex Legends, Call of Duty: Black Ops Cold War, Cuisine Royale, Destiny 2, Enlisted, Kovaak 2.0 a Mordhau. Download zde.

"Game Ready ovladače jsou hráčům k dispozici v den vydání většiny hlavních titulů, nebo ještě před ním. Nabízejí optimalizaci pro co nejlepší výkon a ničím nerušený zážitek ze hraní. Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL," připomněla tiskovka.

1

Jinak jsou také venku patche pro oblíbené hry Control a Death Stranding přidávající podporu pro DLSS 8K Ultra Performance mód. Ten využívá nový model AI vytrénovaný na super vysokém rozlišení a vytvořený na míru pro hraní v 8K.

Výsledkem je kvalita obrazu srovnatelná s nativním rozlišením dosažená renderováním pouze jedné devítiny pixelů. V podporovaných hrách tedy budou nyní dostupné 4 módy kvality DLSS - Quality, Balanced, Performance a Ultra Performance. Hráči díky tomu budou mít větší možnost volby.

Mezi další tituly s ohlášenou podporou módu DLSS 8K Ultra Performance patří: Boundary, Bright Memory: Infinite, Justice, Minecraft s RTX Beta pro Windows 10, Ready or Not, Scavengers, Watch Dogs: Legion a Wolfenstein: Youngblood.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

The Last of Us 2 opanovalo ceny Golden Joystick Awards

Nejlepší příběh, zvuk, vizuální design, studio, PlayStation hra roku i celkově ta nejlepší.

Patent naznačuje funkce headsetu PSVR2 pro PlayStation 5

S haptickou zpětnou odezvou, LED nasvícením a senzory, které kontrolují správné nasazení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna