Watch Dogs: Legion dostupné také v cloudu

+ další novinky od Nvidia.

Game Ready na GeForce NOW tento týden přinášejí podporu pro NVIDIA Highlights do Rocket League na Epic Games Store a také návrat demo verze Ghostrunner s novou úrovní. Oznámena byla také podpora očekávaných Watch Dogs: Legion.

Zatímco se hráči plně věnují hře, dokáží NVIDIA Highlights automaticky zachytit vítězné góly nebo důležité zákroky a umožní pak tyto záběry snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích. Technologie využívá chytré rozpoznávaní vzorů a obrazu běžící v cloudu. Videa jsou uložena lokálně a lze je tedy snadno editovat.

Rychlá parkourová akce Ghostrunner se tento týden dočkala nového dema s novou úrovní. Je dostupné na Steamu, odkud jej lze streamovat na GeForce NOW. Science fiction titul s cyberpunkovými a postapokalyptickými prvky vyjde 27. října.

1

Třetí pokračování série Watch Dogs vychází 29. října. Bude se odehrávat v Londýně blízké budoucnosti sužovaném nadvládou autoritářských oportunistů. Naskočit do příběhu budou moci i majitelé GeForce NOW účtu, stačí si zakoupit hru z preferovaného obchodu a mohou rovnou začít hrát bez dlouhých čekání na stažení a instalaci. Tento týden přibývají 4 hry do GeForce NOW knihovny. Patří mezi ně kouzelnický free-to-play battle royale titul Spellbreak od studia Proletariat. Dalším zajímavým titulem je Hunt: Showdown od známého studia Crytek, který se vrací s malým zpožděním. Jde o kompetitvní PvP hru od tvůrců Crysis s temnou atmosférou a napínavým bojem o přežití. Kompletní seznam her je k dispozici níže:

  • Spellbreak
  • Blade and Soul
  • Dungeon Siege
  • Hunt: Showdown

Reklama

Související obsah

Také na webu...

The Last of Us 2 opanovalo ceny Golden Joystick Awards

Nejlepší příběh, zvuk, vizuální design, studio, PlayStation hra roku i celkově ta nejlepší.

Patent naznačuje funkce headsetu PSVR2 pro PlayStation 5

S haptickou zpětnou odezvou, LED nasvícením a senzory, které kontrolují správné nasazení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna