Separace kampaně a mulťáku Halo Infinite pravděpodobnější

Aby se stihl příští rok.

Už po odkladu ze srpna se zvažovalo o rozkouskování Halo Infinite, což se tehdy chápalo i jako vypuštění po epizodách. Studio 343 Industries to však odmítlo, že se to nikdy nebralo vážně.

Teď máme konec října, o hře stále ani vidu ani slechu, takže tato eventualita je opět na stole. Promluvil o ní xboxový boss Phil Spencer pro Kotaku:

"Konečné rozhodnutí v tomto směru učiní Bonnie Rossová, korporátní viceprezidentka Xbox Game Studios a šéfka 343," prohlásil nyní.

1

Chtějí se prý ujistit, aby lidé dostali ten pravý Halo zážitek, jaký očekávají. Rozdělení hry na více částí je jedna z možností, jak tohoto cíle dosáhnout.

Nejpravděpodobněji se tedy v danou chvíli jeví separování Infinite na singleplayerovou kampaň a multiplayer, protože obojí je dle různých indicií patrně nestihnutelné pro vydání v roce 2021. Potvrzeno to zatím není, leč když se o tom už takto mluví z oficiálních míst, zní to reálně.

A Xbox Series X nějakou takovou vlajkovou hru opravdu potřebuje, když vše ostatní velké z vlastní stáje či od převzatých studií je ještě hodně daleko.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna