Pozvánka na domácí soutěž Xbox Masters 2020 od Alzy a Microsoftu

Ve Forze, Sea of Thieves či Minecraftu.

Společnosti Alza a Microsoft oznámily, že ve dnech 21. října až 9. listopadu uspořádají 2. ročník herní akce Xbox Masters 2020, která bude věnována předplatnému Xbox Game Pass a jeho nekonečným herním světům.

Hráči si budou moci splnit sny tím, že usednou za volant rychlého vozu ve Forza Horizon 4, vydají se na dobrodružnou plavbu pod pirátskou vlajkou v Sea of Thieves, předvedou svou ničím nesvázanou kreativitu v Minecraftu nebo prokážou všestrannost při Lovu achievementů. Výzvy ve Forza Horizon 4, Sea of Thieves a Minecraftu zaštítí ambasadoři z řad osobností, konkrétně DJ Lucky Boy, Rik_Leah a Gejmr.

Výherci jednotlivých soutěžích se mohou těšit na luxusní ceny - novou konzoli Xbox Series X, mobilní telefon Samsung Galaxy S20 FE, monitor Samsung Odyssey G7 32" a herní závodní sadu Thrustmaster TS-XW.

1

Kompletní informace o Xbox Masters 2020 včetně pravidel najdete na alza.cz/xboxmasters

"Členství Xbox Game Pass nabízí přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám, přičemž do jeho knihovny neustále přibývají nové tituly. Ať už hrajete na konzoli, PC nebo obou platformách, máme pro vás optimální variantu. Na xbox.com/gamepass si můžete vybrat a koupit Xbox Game Pass (Ultimate, pro PC nebo pro konzole) přesně podle svých potřeb. Nejlepší varianta Xbox Game Pass Ultimate zahrnuje všechny výhody členství Xbox Live Gold a k tomu přístup k celé knihovně špičkových her jak pro konzole, tak pro PC. Současně s uvedením nových konzolí do prodeje bude Xbox Game Pass Ultimate doplněn i o portfolio her Electronic Arts v rámci členství EA Play, a to bez jakýchkoli dalších poplatků. Navíc můžete využívat exkluzivní členské slevy a nabídky a bavit se hraním s přáteli v nejpokročilejší síti pro hraní ve více hráčích," připomněl Microsoft v tiskové zprávě.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

The Last of Us 2 opanovalo ceny Golden Joystick Awards

Nejlepší příběh, zvuk, vizuální design, studio, PlayStation hra roku i celkově ta nejlepší.

Patent naznačuje funkce headsetu PSVR2 pro PlayStation 5

S haptickou zpětnou odezvou, LED nasvícením a senzory, které kontrolují správné nasazení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna