Zdarma Ghostbusters remaster a Blair Witch

Dočasně také Fallout 76 s DLC či Layers of Fear 2 + demo Immortals Fenyx Rising.

Čtvrteční podvečer pravidelně patří Epic Games Store, protože to je doba, kdy vždy publikuje nové plné hry zdarma i plány s těmi na příští týden.

Tentokrát to je obzvlášť výživné, takže je zbytečné se čímkoli zdržovat:

Ode dneška si tam můžete bezplatně stáhnout PC verzi Costume Quest 2 a dvakrát dražšího survival hororu Layers of Fear 2.

Ta největší lákadla ovšem dorazí příští čtvrtek, přesně 29. října. To budou k mání chválený horor Blair Witch od Bloober Teamu a také remaster hry Ghostbusters, tedy nejnovější Krotitelé duchů, kteří od Saber Interactive vyšli teprve před rokem, v říjnu 2019.

Nabídku můžete využít zde.

1

Z podobného soudku pochází dvě další "rozdávání", byť trochu jiného charakteru.

Fallout 76 dočasně přešel na model Free-2-Play, což znamená, že si ho můžete v plné verzi zkusit na PC, PS4 či X1 a to až do 26. října. Součástí toho je zkušební členství, přístup k DLC Wastelanders včetně posledního updatu a jiným vychytávkám, včetně slev na základní hru apod. Detaily zde.

UbiSoft se zase dohodl s Google, že pouze prostřednictvím jeho streamovací služby Stadia nechá veřejnost ochutnat prosincové akční RPG Immortals: Fenyx Rising. V době psaní těchto řádků se neví nic o tom, že by demo bylo k mání i na jiných platformách či obchodech. Přístup k němu je tady. A níže ještě pouhých pár minut starý příběhový trailer:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna