Podívejte se na videa z Farming Simulator 19 Alpine Expansion

Vyjde už za pár dnů.

Značka Farming Simulator 19 od Giants Software a Focus Home Interactive, které se prodalo už několik milionů kusů, oslavuje další chystané rozšíření: Alpine Farming. Toto rozšíření přinese novou mapu, nové značky a nová vozidla.

Připravte se na vydání 12. listopadu a nalaďte se na farmaření v horách nejnovějším trailerem. Hra bude obsahovat české titulky a doporučená maloobchodní cena činí 16 eur, čili něco přes čtyři stovky korun.

Rozšíření Alpine Farming nabídne přes 30 nových vozidel a součástí farmářského vybavení, věrně reprodukovaných ve spolupráci se známými značkami orientovanými na farmaření v horském prostředí.

"Naučte se používat stroje jako Aebi CC 66, úplně první motorovou sekačku v sérii Farming Simulator. Vyzkoušejte si hrabač SIP FAVORIT 254 s jedinečnou obracečkou sena anebo používejte nástroje od rakouské značky Pöttinger s celou řadou vybavení. Využijte multifunkčního vozidla LINDNER UNITRAC 122 LDRIVE, které můžete snadno zkombinovat s STÖCKL MISTRAL 3400 SR pro rozzhazování hnoje, s nádrží na hnůj AGRAR ADF 3200 nebo s nakladačem LÜÖND SWISS-ELITE S31."

Podívejte se na tři nové traktory, které rozšíří garáž s více než 450 stroji ve hře Farming Simulator 19. Poprvé v historii značky můžete řídit plně elektrický Rigitrac SKE 50 a zjistit, jak (možná) ožil, ve speciálním halloweenském videu:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna