Nastíněn dodatečný obsah Immortals Fenyx Rising

Čínská mytologie či jiná kamera.

Jak se stalo u UbiSoftu zvykem, pár týdnů před vydáním samotné hry (začátek prosince) zveřejnil plány s dodatečným obsahem.

Immortals Fenyx Rising bude mít třídílný Season Pass, který navíc zařídí přístup k bonusovému úkolu (When the Roads Get Rocky). To samé lze získat při nákupu Gold edice.

Tím gró zde ovšem budou příběhové DLC epizody: nejprve A New God, kde se Fenyx postaví výzvám Trial of the Olympians, což bude opětovné setkání s bohy, které jste potkali v dřívějším dobrodružství.

V druhém DLC Myths of the Eastern Realm se stanete novým hrdinou jménem Ku, který bude cestovat po novém otevřeném světě inspirovaném čínskou mytologií, před událostmi z původní hry. Bojovat zde máte novým způsobem dle čínského stylu na blízko i proti novým monstrům.

The Lost Gods pak završí sérii DLC opět v hlavní roli s Fenyx, ale herní svět bude postižen krizí kvůli odpadlíkům. Tady se můžete těšit na nový rubací styl boje, novou isometrickou kameru a další schopnosti s přizpůsobitelným systémem upgradů.

Vedle toho hráči budou mít přístup ke zdarma šířeným akvitivám, dungeonům, denním questům atd.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna