Pětiminutový sestřih z Cyberpunk 2077 a šest skladeb z atmosférického soundtracku

Dnes už jste ho měli hrát.

Pokud by nedošlo k nešťastnému odkladu na 10. prosince a dodržel se původní plán, v této době byste už Cyberpunk 2077 sami hráli.

Namísto toho si musíte vystačit pouze s novým sestřihem z hraní, který CD Projekt Red vypustil v rámci další epizody vysílání Night City Wire (záznam celého vysílání ze včerejšího večera).

Popisuje ho takto: "Vezme vás během pěti minut hluboko do nejvíce nebezpečné metropole roku 2077 - Night City. Zachycuje nikdy dříve neukázané interakce a akční scény, které odkrývají detaily o příběhu i o postavách, včetně jejich pozadí či motivací. Vedle zaobírání se ústředním cílem hlavního protagonisty hry, kterým je kyberpunkově vylepšený žoldák jménem V, část videa je věnována též novému pohledu na rozvoj postavy a vedlejším aktivitám, do nichž se budete moci zapojit."

Vlastní trailer měl také Johnny Silverhand, jak bylo slíbeno, včetně nahlédnutí za oponu, kterak se vše natáčelo s Keanu Reevsem:

Také jsme dostali ukázky šesti atmosférických skladeb z oficiálního soundtracku Cyberpunk 2077, které přidělaly vrásky YouTuberům a influencerům, protože obdrželi žádost o odstranění tohoto autorsky chráněného obsahu.

Autorem hudby na tomto EP jsou Marcin Przybyłowicz, Paul Leonard-Morgan, P. T. Adamczyk:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna