Sony: Připravujeme reakci na Xbox Game Pass

A co rozšíření PS Plus Collection?

Když se na to samé někdo zeptal v září, dostal odmítavou odpověď, protože takový obchodní model je prý obchodně neudržitelný a nedává ji smysl.

Ledy se však hnuly a Sony nyní přehodnotila své stanovisko k vzniku možné konkurence služby Xbox Game Pass, kterou ji zatápí Microsoft a motivuje mnohé k volbě jeho konzole.

V rozhovoru pro ruskou agenturu TASS totiž šéf zábavní divize Jim Ryan naznačil následující, když se ho optali na to, jak hodlají reagovat:

"Vlastně nějaké novinky v tomto směru oznámíme, ale nikoli dnes. Zatím máme PlayStation Now, což je naše služba předplatného a ta je k mání na řadě trhů".

1

Úvaha: Co třeba takhle nějaká placená služba, která by umožnila zahrát si úvodní hodinu ze všech plných her, co jsou nabízeny pro PlayStation 5?

Výrokem výše přitom Ryan patrně nemyslel sbírku plných her PlayStation Collection, o které hovořil v jiném interview pro GQ Magazín takto:

"Jestli ji rozšíříme ze stávajících dvaceti her na větší číslo, to se teprve uvidí na základě ohlasů od hráčů. Až budeme vidět, které hry lidé hráli, kolik času s nimi strávili a podobně, teprve pak budeme schopni udělat nějaké rozhodnutí."

PS Collection považuje za bezvadný nástroj k získání nových uživatelů do rodiny PlayStation. Takové, kteří předtím neměli PS4, ale rádi by si z ní zahráli ty největší hity a dohnali tak své resty.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Oficiální rekapitulace ocenění Spider-Man: Miles Morales

Je to nejprodávanější PS5 hra + přenos savů, proč chybí mrakodrap, za oponu natáčení.

PS5 podivně roztáčí disk v mechanice, i když ho nepotřebuje

+ příslib přidání VRR a proč je to důležité.

Zaseknutou zbraň v Deathloop poznáte přes DualSense

+ podpora i v Lord of the Rings: Golumn.

Jak přežít ve World of Warcraft: Shadowlands

O právě vydaném datadisku v kostce.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna