Oficiální rekapitulace ocenění Spider-Man: Miles Morales

Je to nejprodávanější PS5 hra + přenos savů, proč chybí mrakodrap, za oponu natáčení.

Spousta věcí se nám dnes sešla k pavoučímu muži, takže se nebudeme ničím zdržovat a pojďme na věc:

Oficiální rekapitulační trailer shrnuje hodnocení, jež Spider-Man: Miles Morales nasbíral v médiích:

Pokud by se braly jen krabicovky, právě tento polo-datadisk byl nejlépe prodávanou startovní PS5 hrou ve Velké Británii. Až po něm následovaly Call of Duty, Assassins Creed, Demons Souls a jako poslední se umístil prý neprávem přehlížený Sackboy.

Jedná se o součet čísel za uplynulé dva týdny, protože hry tam byly k dispozici o týden dříve než samotná konzole, stejně jako u nás.

1

Studio Insomniac jinak už umožnilo přenos uložených pozic z PS4 originálu do Spider-Man Remastered na PS5. Tato operace vyžaduje, abyste měli nainstalován nejnovější firmware na PS4 i poslední aktualizaci samotné hry (verze 1.19).

Hráči nejprve musí uploadovat vybraný save na servery Sony z PS4 a pak zase na PS5 po spuštění remasteru jít do obrazovky 'Select Save Slot', načež se jim za pár vteřin importují i dříve získané trofeje.

Komunitní šéf James Stevenson zase pro GameInformer přiznal, proč v PS5 verzi chybí mrakodrap Chrysleru ze skutečného New Yorku. Loni totiž došlo ke změně jejího majitele, čímž se zrušil předešlý souhlas s jejím obsažením do hry. S novým vlastníkem sice jednali, ale k ničemu to nevedlo. Vývojáři se prý snažili, aby ve hře bylo co nejvíce pamětihodností a známých lokalit z města, aby to zajistilo větší vtažení hráčů, ale občas se to prostě nezadařilo.

Závěrem se ještě podívejte na nové video za oponu natáčení s herci, kteří se stali předlohami pro herní hrdiny - Nadji Jeter (Miles Morales), Griffin Pautu (Ganke Lee) či Jacqueline Piol (Rio Morales):

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna