Plné hry Games with Gold na prosinec přiblíženy

+ novinky v Xbox Game Pass včetně EA Play.

Xbox přichází s nabídkou dalších her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold. Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

The Raven Remastered (od 1.12. do 31.12. pro Xbox One) - v titulu tvůrců série Book of Unwritten Tales si zahrajete v Londýně roku 1964 jako konstábl Anton Jakob Zellner, který je na stopě legendárnímu mistru mezi zloději, Ravenovi. Klasická místa, kde dochází k záhadným vraždám, vysoce kvalitní scénář a zajímavé postavy jsou hlavními esencemi tohoto napínavého detektivního příběhu, kde každý něco skrývá a Raven je vždy o krok napřed!

Bleed 2 (od 16.12. do 15.1. pro Xbox One) - v roli hrdinky Wryn s růžovými vlasy máte za úkol ubránit svět před vpádem sil zla napříč sedmi akcí nadupadnými úrovněmi s více než 25 souboji s bossy. Ovládněte mistrovsky úhybné manévry ve vzduchu a srážejte k zemi zástupy zlounů. V této nehorázně zábavné a zběsilé rychlé akční střílečce musíte pomoct Wryn dostát pověsti největší hrdinky všech dob!

1

Saints Row: Gat out of Hell (od 1.12. do 15.12. pro Xbox One a Xbox 360) - ujměte se role Johnnyho Gata a Kinzie Kensingtonové, kteří si klestí cestu podsvětím ve snaze zachránit Bossovu duši a skolit Devila. Ve válce proti knížeti temnot si nikdo nebere servítky, když slovu přichází arzenál příslušně tematických zbraní. Přistřihněte křídla padlým andělům v tomto temném podzemním světě plném nečekaných nástrah.

Stacking (od 16.12. do 31.12. pro Xbox One a Xbox 360) - pomozte Charliemu Blackmoreovi, nejmenší matrjošce na světě, vydat se na dobrodružství k záchraně jeho rodiny před zlovolným Baronem. Objevte starodávný svět obývaný živými matrjoškami a používejte je k získání speciálních schopností, které vám pomohou vyřešit řadu hádanek a úkolů v této nápadité a logické 3D hře.

Hrajte také více než 100 skvělých her z knihovny předplatného Xbox Game Pass, do níž přichází tyto novinky:

  • Gears Tactics
  • Destiny 2: Beyond Light
  • Planet Coaster: Console Edition
  • Tetris Effect: Connected
  • Final Fantsasy VIII Remastered
  • Ark: Survival Evolved: Explorer's Edition
  • River City Girls
  • Star Renegades
  • + EA Play s více než 60 hrami od Electronic Arts

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna