Přenos uložených pozic mezi konzolemi v Cyberpunk 2077 funguje takto

Na Xboxu to je snazší.

V praxi je tahle informace pro většinu lidí momentálně k ničemu, když se nové konzole nikde nedají běžnou cestou sehnat. Buď ji už někdo má a bude hrát rovnou na nich, nebo naopak bude moci učinit upgrade až někdy příští rok.

Každopádně Cyberpunk 2077 je nejočekávanější hra současnosti a byla i tou nejprodávanější v minulém týdnu na Steamu, soudě dle hitparády s předobjednávkami.

Pro přenos uložených pozic mezi starými a novými konzolemi z té samé rodiny (výrobce) budete mít na výběr z několika variant, oznámil CD Projekt Red.

Na Xboxu to bude celé snazší díky systému Smart Delivery od Microsoftu: majitelé Xbox One už budou mít přenesené své savy do cloudu (zdarma) a když doma zapojí Xbox Series X či S, automaticky se jim stáhnou do nové konzole. Alternativně mohou připojit svou starou a novou konzoli do stejné domácí Wi-Fi sítě a použít zabudovanou funkci pro přenos savů.

Oproti tomu na PlayStation to bude, stejně jako v kterékoli jiné hře, chtít po uživateli více manuální "práce". Pokud je členem placené služby PS Plus, může uploadovat své pozice do cloudu. Dále lze opět zkopírovat savy z jedné konzole na druhou přes LAN kabel či Wi-Fi. Případně se dá vzít fyzický USB harddisk externě připojený k PS4 a přesunout ho na ten samý uživatelský účet na PS5.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna