Startovní trailer Cyberpunk 2077 v sobě skrývá drobky o DLC

Nejprve ty zdarma.

K sledování startovního traileru na jednu z nejočekávanějších her roku, která se odemkne už zítra, asi není nutné nikoho přemlouvat.

CD Projekt RED se s těmito dvěma minutami opravdu vymazlil, abyste obdivovali živoucí otevřený svět Night City i postavy, které při svých dobrodružstvích potkáte.

Vedle toho do videa schoval jednu malou obrazovku, která tam problikne ve 2:09. Zelená barva na žlutém pozadí se dá těžce přečíst, ale při troše snahy se rozluštit dá.

Je to takové vyjití vstříc fanouškům, aby se o přídavcích pro Cyberpunk 2077 něco málo dozvěděli ještě před vydáním. Zároveń se ale tím neporuší slovo, že budou naplno odhaleny až začátkem příštího roku, aby to neublížilo přijetí základní hry i kvůli mnoha odkladům.

"Zatím nemůžeme mluvit o detailech, ale hodně jsme se toho naučili z DLC pro Zaklínače 3, jako Srdce z kamene a O víně a krvi. Planované přídavky vás vezmou ještě hlouběji do herního světa, s dodatečným příběhovým obsahem. Ten vám umožní učinit smysluplná rozhodnutí ve vyprávění, na něž hned tak nezapomnete".

Před těmito většími přídavky se ovšem nejprve začátkem příštího roku rozjede program pro zdarma šířená DLC. Podobně jako v případě Zaklínače 3 se prý můžete těšit na spoustu menších báječných věcí, které vdechnou do Night City ještě více života.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna