UbiSoft po tento týden rozdává vánoční dárečky

Začalo to DLC pro Assassina.

Zatím to nevypadá jako nějaké velké rozdávání áčkových hitů, kterými francouzský výrobce zabudoval v minulosti, nebo jaké nyní připravuje Epic pro Vánoce (kde má jít až o 15 her zdarma).

Spíš se to jeví jako takový způsob doprovodné propagace či připomenutí nedávných her z podzimu či léta, ale rádi se necháme překvapit v příštích dnech.

Na této stránce slibuje během pracovních dnů tohoto týdne, tedy od pondělí 14. prosince do pátku 19. prosince darovat aspoň jednu věc denně.

Prý to budou plné hry výhradně pro PC platformu, ale v případě DLC se objeví i na konzolích, které vlastníte. Daný obsah pak člověk dostane až během sedmi následujících dnů, zřejmě nikoli ihned. Samozřejmě výměnou za registraci a svou emailovou adresu, kam časem mohou chodit různé nabídky.

1

V pondělí se tam jako první dáreček objevilo DLC Rewards Pack do Assassins Creed Valhalla. Obsahuje Seafarer Settlement Pack a legendární oblek Bayeka pro Eivora.

Rozdávání je přístupné i přes desktopovou aplikaci UbiSoft Connect pro váš počítač či v mobilní aplikaci. Něco dalšího by se mělo objevit vždy ve 14 hodin středoevropského času.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna