Terminátor zamíří ve vylepšené podobě na PS5

+ ale DLC vynechá PS4.

Pryč jsou časy, kdy se firmy předháněly, která dříve vydá aktualizace starší hry pro PlayStation 5 a Xbox Series. Teď už všichni dobře ví, že když nové konzole nejde nikde sehnat, nemají už kam spěchat.

Malý vydavatel Reef Entertainment proto oznámil port rok staré střílečky Terminator: Resistance na PS5 až na 26. března 2021.

Tato Enhanced verze má přinést řadu grafických vylepšení i dodatečný obsah, včetně zabudování dodatečných patchů z PC verze. Hráči se tak mohou těšit třeba na Infiltrator mód na nové mapě.

5

Podpora 4K rozlišení a 60fps je jistá, stejně jako svižnější načítání na PS5 a také nějaké, zatím nepřiblížené vychytávky využívající ovladač DualSense. Okolo vidíte čtyři oficiální obrázky z tohoto převodu.

Zkrátka nepřijdou ani stávající majitelé PS4 verze hry, kteří obdrží bezplatný patch, který bude řešit i vybalancování a obtížnost.

Na výběr budou dvě podoby Enhanced edice - standardní či sběratelská, která bude se steelbookem, kartičkami a tištěným komiksem od Dark Horse, co byl původně u digitálky.

O letních prázdninách 2021 pak dorazí placené rozšíření Terminátora s novým příběhovým obsahem už jen pro PC a PS5 verze (nikoli na PS4).

2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna