Bully 2 mělo být potřetí zrušeno kvůli GTA 6

Insideři z Rockstaru.

Tahle příběhová hra o školní šikaně patřila k těm, kde talenty z Rockstaru upustily páru a zkusily něco neokoukaného, u čeho si odpočinuly od neustálého soustředění se na Grand Theft Auto.

Spekulované, nikdy oficiálně neohlášené pokračování Bully 2 však zřejmě potkala nějaká kletba, jinak se to moc nedá vysvětlit.

Podle dvou insiderů, bývalých zaměstnanců studia, byla hra už potřetí zrušena, nebo spíš uložena k ledu v roce 2017. Předtím se to samé přihodilo prý už ve 2009 a 2013.

Tez2 a Yan2295 na Redditu tvrdí, že Bully 2 prý bylo tehdy obětováno kvůli snaze upřednostnit práce na Grand Theft Auto 6 a nezbytnému dokončování Red Dead Redemption 2.

Přeprodukční činnost na GTA 6 údajně začala už ve 2015, ale pak se měla ve 2017 zpomalit kvůli vytížení Rockstaru právě s Bully 2 a RDR2. Vedení proto muselo rozhodnout, jak z toho ven, a odnesla to samozřejmě nejméně známá série, aby byl čas na důležité GTA 6.

Drby z dřívějška se o něm rozcházejí: někteří hlásají, že je prý hotovo z 60 procent, kdežto jiní, jako třeba Jason Schreier z Bloombergu s tím nesouhlasí, protože je prý vše pořád ještě v plenkách a hned tak nevyjde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna