V Cyberpunk 2077 nalezen monorail, co měl být plně funkční

Jedna z věcí, co se do hry nedostaly.

Skutečným monorailem se můžete projet v australském Sydney (úchvatná okružní trasa nad ulicemi centrem města se zastávkami "vyřízlými" do boku mrakodrapů) nebo o trochu blíž v Singapuru (tam jen pár stanic na ostrov Sentosa).

Ale v kontroverzní hře od CD Projektu Red to zatím bohužel nejde. Patrně šlo o jednu ze zamýšlených věcí, které ve hře měly být, ale z časových důvodů musely být vyhozeny. To se stává téměř u každého titulu a není to nic výjimečného.

Právě na monorail se zaměřil uživatel Redditu s přezdívkou Sybekul, když se prošel v normálně nepřístupných místech vysoko nad zemí, kde zřejmě měla vést trať pro Night City Area Rapid Transit (NCART), viz i dva roky stará mapa metra na základě traileru.

Podle jeho názoru a zjištění měl být monorail v Cyberpunk 2077 plně funkční a využitelný hráčem, protože tam jsou v několika plánovaných zastávkách funkční dveře, automaty i zvuky. S těmito všemi věcmi by se asi někdo nedělal jen tak pro okrasu. Některé lokality u monorailu prý dokonce měly i bod pro rychlé cestování, leč chybí dekorace na zdech či se dá vidět skrz strop, tzn. je to nehotové.

Ostatně právě na nevyužitý potenciál Night City si stěžovaly některé recenze ze světa a měly pravdu. Nezbývá než doufat, aby to polští tvůrci časem nějak napravili v některém z budoucích DLC (mini vábení na to první zdarma.

Návod, jak se dostat na monorail za pomoci modifikace pro vyšší skok, je případně zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna