Staneme se továrnou na RPG a FPS, hýří radostí xboxový boss

Až se uzavře akvizice Bethesdy.

Zatím o tom Phil Spencer může jen básnit. Ač bylo vše oficiálně oznámeno už před pár měsíci, akvizici Bethesdy musí ještě schválit úřady a dořešit se veškeré papírování.

Microsoft tedy ještě Bethesdu skutečně nevlastní a zatím se na ni dívá zpovzdálí, nicméně vše je prý na dobré cestě a dokončeno by to mělo být někdy letos.

Xboxový boss je prý extra nadšen zejména ze Starfieldu a dalších, ještě neohlášených projektů, které toto studio chystá.

"Budou báječným přírůstkem do rodiny našich studií, jakmile bude obchod uzavřen a začneme fungovat jako jedna společnost," těší se Spencer.

1

RPG schopnosti Microsoftu mají být dle jeho názoru obrovské, když si vezmete, že vlastní Obsidian (Avowed), dále Inxile (Wasteland), Playground (Fable) a nově také Bethesdu. Budou prý takovou továrnou na RPG a FPS, jakmile bude akvizice hotova.

Xboxový boss také zdůraznil, že díky id Software (DOOM) a 343 Industries (Halo) mají velkou sílu také na poli first-person stříleček. Po převzetí Bethesdy se jinak také zdvojnásobí počet jejich first-party studií, což má být opět úžasné.

2

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna