RPG od tvůrců Wasteland bude v pohledu z vlastních očí

Opět nábor.

Ocitáme se v tradiční okurkové sezóně, která nastává po Vánocích, kdy se na herní scéně moc neděje. Zjištění o nových hrách tak přicházejí hlavně z neoficiálních zdrojů.

Třeba takové studio Inxile Entertainment, které patří pod Microsoft. Zatím svůj příští projekt po Wasteland 3 neohlásilo, leč ho řadou věcí naznačilo.

V inzerátech, kde hledá posily na pozice uměleckého ředitele, animátora tváří, senior designéra hratelnosti či programátory, totiž bylo konkrétnější, o co asi tak půjde.

Tato nová hra (nextgen RPG) patrně změní dosud užívaný isometrický pohled na ten z vlastních očí. Mluví se tam totiž o návrhu zbraní, které sledujete při držení ve vlastních rukou, když se nacházíte uprostřed bitevní vřavy.

1

Cílem vývojářů by prý mělo být uvést do života zbrusu nový, výjimečný herní svět (čili žádné oživení Falloutu). Na něm se budou podílet i veteráni Inxile, tzn. není to jen nějaká bokovka.

Hra má být AAA kvality a postavena na Unreal Engine 5, což zase signalizuje, že by mohlo jít o zatím největší projekt tohoto studia v čele s Brianem Fargem (ex-Interplay).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna