Tvůrci Cyberpunk 2077 popřeli to o vyhozených levelech a restartu hry v červnu

Udělali výjimku.

V minulých dnech jsme o tom ani nepsali, protože to působilo krajně podezřele. Vždy, když něco takového zachází až do moc detailů, tím větší je šance, že to je podvrh. A skutečně, šlo jen o výmysly někoho s příliš bujnou fantazií.

CD Projekt Red oficiálně popřel to, co měl na přelomu roku napsat údajný zhrzený zaměstnanec do diskusních fór GameFAQs.

"Obvykle takové spekulace nekomentujeme, ale tentokrát chceme udělat výjimku, protože tenhle příběh jednoduše není pravdivý," napsal na oficiálním Twitteru hry.

1

Odkazoval na příspěvek, který věštil patche na příští měsíce a údajný restart hry už bez chyb letos v červnu po vzoru No Man's Sky.

Také se tam mluvilo o odchodu mnoha zaměstnanců ze studia, hádkách s vedením, naštvání japonské centrály Sony, vysokém objemu žádostí o vrácení peněz a jiných interních záležitostech.

Z pohledu hráčů bylo nejvíce pikantní to o údajně odpískaných levelech v podzemí Night City, zahozených 50 tisíci řádcích dialogů, prý z malicherných důvodů, nebo o inspiraci Davidem Hayterem z prvního Metal Gear Solid pro postavu Johnnyho Silverhanda, který měl být původně zajímavější než ten ztvárněný Keanu Reevsem. Ale nic z toho není pravda, tvrdí polské studio, takže mu nezbývá než věřit.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

Oficiální nosný motiv Suicide Squad: Kill the Justice League

Hra bude 16. října 2021 v 19 hodin na DC FanDome.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna