Odkryty zbylé tři lokace z Hitman 3

Podíváme se i blízko Čech.

Je sympatické, že se IO Interactive podařilo utajit zbývající prostředí z Hitmana 3 až do doby dvou týdnů před vydáním koncem ledna.

Zatím jsme věděli o třech: Dubaji a panství Dartmoor v Anglii, které si mohli novináři na přelomu roku vyzkoušet pro sepsání dojmů, a pak o čínském městě Chongqing.

Nyní tvůrci na homepage odkryli trojici dalších levelů, které završí jejich počet na celkových šest.

1

Zhruba v polovině hry zavítá Agent 47 do Berlína, konkrétně na jeho předměstí. Má to být místo známé díky svému vibrujícímu stylu, pohádkám a chaotickému nočnímu životu. Ať už toužíte po něčem, kde se zotavíte, nebo naopak zapaříte na epické rave party, prý vás Berlín uspokojí.

2

Předposlední mise vezme hrdinu do Mendoza v Argentině, které si mnozí asociují s dobrým vínem. Bude to prostředí, kde si užijete krásných vyhlídek i chutí, prý se spoustou prostoru k prozkoumání, nejen přilehlých hor.

3

A konečně závěr Hitmana 3 se odehraje v Karpatech v Rumunsku. Tento epilog celé trilogie nájemného vraha zatím zcela správně zůstává zahalen tajemstvím, krom obrázku výše, dle nějž tam nebude panovat úplně příjemné a přehledné počasí.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna