Poslední aktualizace Wrath: Aeon of Ruin v Early Access

Ponořte se do dlouho zničených lesů.

WRATH: Aeon of Ruin je temná fantasy hororová FPS, poháněná původním Quake engine od 3D Realms, 1C Entertainment a KillPixel Games.

Koncem minulého týdne byla vydána důležitá aktualizace předběžného přístupu, který mají rádi hráči (91% velmi pozitivních hodnocení na Steamu), média i tvůrci obsahu.

Ponořte se do srdce již dlouho zničených lesů a objevte Trinket of Deflection, artefakt, který vyvolá temný štít. V případě nouze aktivujte Trinket of Deflection, abyste odrazili nepřátelské střely nebo vyrazili do útoku. Ale pozor na Lurkera, novou vodní nestvůru, která na vás čeká v hlubinách:

"Rok v karanténě představoval pro všechny výzvu, ale byli jsme schopni dodat slíbené aktualizace předběžného přístupu. Tento finální úsek vývoje zajišťuje, že celá hra bude spuštěna na PC a konzolích se třemi světy, z nich každý bude stejně velký jako ten první, nabitý gotickými hrůzami a smrtícími zbraněmi. Přesné datum vydání bude oznámeno později.

I když odložení hry není nikdy ideální, chtěli jsme vypustit jednu úžasnou závěrečnou aktualizaci, než hru vydáme," řekl Frederik Schreiber, víceprezident společnosti 3D Realms a producent. "Léto se může zdát daleko, ale pilně pracujeme na tom, aby byl WRATH tou nejlepší hrou, jakou může být."

WRATH: Aeon of Ruin je k dispozici pro PC skrze Steam Early Access. Pro Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One bude hra k dispozici v létě 2021.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna