GeForce NOW Alliance se rozšíří

Další země.

Další kroky GeForce NOW v rozšiřování globální stopy cloudových her. Prostřednictvím programu GeForce NOW Alliance se populární služba pro streamování her rozšiří do Austrálie, Turecka a Saúdské Arábie později v průběhu letošního roku.

NVIDIA přináší díky cloudovému hraní stále více her rostoucí hráčské základně. GeForce NOW Alliance navazuje partnerství s telekomunikačními společnostmi z celého světa a stále rychleji přináší tyto nové možnosti do dalších a dalších regionů

Program GeForce NOW Alliance je partnerstvím poskytovatelů telekomunikačních služeb využívajících optimalizované servery NVIDIA RTX k celosvětovému rozšíření a zlepšení hraní v cloudu. S rostoucím významem 5G sítí mají operátoři díky tomu k dispozici řešení na klíč pro rychlou expanzi streamování her do starých PC, chytrých telefonů s OS Android nebo iOS, Chromebooků nebo třeba NVIDIA SHIELD.

1

S využitím výhod RTX serverů přinášejí partneři GeForce NOW Alliance herní zážitky s ještě nižší latencí. A to jim dává příležitost plně zákazníkům demonstrovat hodnotu jejich širokopásmového připojení a 5G infrastruktury.

Tři nejnovější partneři: Pentanet (Austrálie), Turkcell (Turecko) a Zain KSA (Saúdská Arábie) očekávají spuštění služby ve svých regionech v průběhu letoška. Více zde.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna