Zásadní první patch pro Cyberpunk 2077 je k dispozici

Co vše opravuje?

Nastal ten vyhlížený moment, na nějž majitelé hry čekali půldruhého měsíce, stejně jako akcionáři studia.

CD Projekt Red vydal slíbený první zásadní patch pro Cyberpunk 2077, který hru posune na verzi 1.1. Je určen jak pro PC, tak konzolovky i Stadia.

"V této aktualizaci pokládáme základy pro ty příští, se zaměřením na řadu oprav a vylepšení stability hry," uvedl výrobce.

1

Podrobný seznam si přečtěte zde, tou hlavní novinkou je lepší práce s využitím paměti. Týkat se to má jak postav, tak interakcí, navigace, in-game videí, laserových efektů, minimapy, zařízení, umělé inteligence, provozu na silnicích, poškození prostředí atd.

Hra by také nyní měla méně padat než dříve, například při načítání uložených pozic, spouštění, vypínání apod.

Desítky jiných oprav se zaobírají chybami v úkolech či fungováním otevřeného světa, uživatelského rozhraní, achivementů a spousty jiných prvků.

Nechybí ani nějaké bugfixy, co jsou specifické pro určitou platformu: na PlayStation se řeší optimalizace davů, na Xboxu zase správa paměti v souvislosti s mapou, inventářem či skenováním.

PC hráči mohou nyní dostat achievementy i v offline módu a neměly by je trápit potíže s cachováním na Nvidia kartách. CD Projekt Red jinak slíbil, že pokračuje v pracích na patchi 1.2, co by se měl objevit někdy v únoru.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna