Uznávaný akční thriller míří na nextgen

Remaster Judgment + obrázky.

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio se vracejí do ulic Komurocho v Tokiu, aby představili příběh Judgment o vraždě a tajemství v remasterované verzi pro next-gen konzole Xbox Series X|S, PlayStation 5 a Google Stadia, jenž dorazí již 23. dubna 2021.

Hra využívá výhod nového hardwaru a nabízí tak vylepšený vizuál s 60 snímky za sekundu, rychlejší dobu načítání a zahrnuje všechny dříve vydaná DLC na těchto platformách.

The Hollywood reporter ocenil hru jako "nejlepší kriminální drama, které není v televizi", když vyšla v roce 2019 pro PlayStation 4. Remaster tak představuje debut odvážného příběhu pro rodinu Xbox a Stadia.

Judgment je akční thriller, který hráče postaví do role Takayuki Yagamiho, zneuctěného právníka, který se stal drsným soukromým detektivem, jenž odkrývá záhadu strašlivé série vražd. Yagami se připojí ke svému partnerovi Masaharu Kaito, bývalému členovi Yakuzy a společně se snaží odhalit pravdu, ať už je, jakkoliv bolestivá.

Kromě zapamatovatelného prostředí Judgment přebírá klasické znaky série Yakuza. Fanoušci tak zažijí drsné pouliční boje, strhující vedlejší mise ale i komediální přestávky a minihry. Díky napínavému příběhu, filmovému boji a intenzivnímu obsazení vás Judgment upoutá a nepustí, dokud záhadu nerozluštíte.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Technický rozbor Deathloop na PS5 a PC

Od začátku navrženo pro raytracing.

Uniklé dlouhé video ze Saints Row

Třináctiminutové seznámení s hrou v kostce.

Oznámení Jagged Alliance 3

Plnohodnotné pokračování.

Příběhový trailer ELEX 2

O sjednocení lidu.

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna